tlumaczenia covid esperanti

Tłumaczenie dokumentów COVID
w biurze tłumaczeń Esperanti

W czasie pandemii mamy obowiązek uzyskiwania tłumaczeń dokumentów medycznych określających nasz stan zdrowia, a głównie to, czy nie jesteśmy chorzy na covid-19. Wyjazd za granicę i przyjazd do kraju wiążą się z koniecznością tłumaczenia dokumentów wydanych przez polskie i zagraniczne służby medyczne, ponieważ są one wymagane do przekroczenia granicy. Jest to niezbędne przy wyjazdach w interesach i do pracy przez cały rok. W wakacje wyjeżdżamy do innych krajów dla wypoczynku albo składamy wizyty przyjaciołom lub krewnym. I często czas ma tu kluczowe znaczenie, bo zajęci przygotowaniem do podróży, zapominamy o tłumaczeniu dokumentów.

Ekspresowa wycena
covid tlumaczenia testow

Tłumaczenia COVID

Biuro tłumaczeń Esperanti jest przygotowane do świadczenia usługi tłumaczenia specjalistycznych dokumentów dotyczących pandemii covid-19 przez 24 godziny, również: w nocy, w niedziele, a nawet w święta.

W trosce o naszych zamawiających, nasi tłumacze medyczni wykonują zlecenia na tłumaczenie dokumentów medycznych:

  • zaświadczenia w sprawie koronawirusa
  • zaświadczenia z wynikami testów na obecność covid
  • zaświadczenia o obecności przeciwciał anty-covid
  • zaświadczenia lekarskie o przebytej infekcji koronawirusem (dla tzw. ozdrowieńców)
  • zaświadczenia o szczepieniach na covid19
  • karty szczepień na koronawirusa
  • paszport covidowy
  • cyfrowe zaświadczenia covidowe UE

Nasi doświadczeni tłumacze medyczni wykonują usługę szybko, dokładnie, z zastosowaniem specjalistycznego, profesjonalnego słownictwa i frazeologii. Tłumaczenia dokumentów wykonane przez członków naszego zespołu biura tłumaczeń charakteryzują się starannością i precyzją.

Jeżeli tłumaczenie dokumentów medycznych wymaga uprawnień tłumacza przysięgłego, również taką usługę, zgodną z wymaganiami Ministerstwa Sprawiedliwości, oferuje Esperanti dla tłumaczenia tekstu zaświadczeń wydawanych w związku z pandemią koronawirusa. Naszym priorytetem jest udzielenie natychmiastowej pomocy klientom, którzy nie pamiętali o tłumaczeniu językowym przed wyjazdem.

Gotowość do świadczenia usługi tłumaczenia specjalistycznego przez całą dobę umożliwia wszystkim zapominalskim zrealizowanie wyjazdu służbowego czy prywatnego, we wcześniej zaplanowanym terminie i zgodnie z rezerwacją podróży. Możliwość uzyskania tłumaczenia tekstu w ciągu godziny ustrzeże każdego przed odmową przekroczenia granicy z powodu braku wymaganych zaświadczeń. Jeżeli podróżujesz samochodem bez obowiązujących certyfikatów, jedno czy dwugodzinne oczekiwanie na nasze tłumaczenie dokumentów  potwierdzających twój stan zdrowia oszczędzi ci konieczności powrotu do domu w celu uzyskania tłumaczenia medycznego.

testy covid tlumaczenie
Ekspresowa wycena

Doświadczeni tłumacze medyczni w Esperanti

Zapomniałeś o przetłumaczeniu dokumentów covidowych przed odlotem czy odjazdem pociągu? Potrzebujesz szybkiego profesjonalnego, uznawanego na każdej granicy państwowej, tłumaczenia dokumentów świadczących o twoim stanie zdrowia? Potrzebujesz natychmiast medycznego tłumaczenia na któryś lub z któregoś z następujących języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub ukraińskiego?

Prześlij nam elektronicznie skan lub fotokopię twojego zaświadczenia. Tłumacze Esperanti lub nasz tłumacz przysięgły wykonają zlecenie szybko, dokładnie i fachowo! Możesz je mieć w swojej skrzynce e-mail w ciągu godziny! Wersja elektroniczna tłumaczenia, którą ci prześlemy, umożliwi ci przekroczenie granicy! 

Przestrzegamy zapisów RODO!

Biuro tłumaczeń Esperanti
Tłumaczenia covidowe w solidnym wydaniu

miedzynarodowy zespol w biurze tlumaczen esperanti

Bezpłatna wycena

Uczciwa i transparentna współpraca to gwarancja sukcesu w relacjach biznesowych! Dlatego przygotujemy dla ciebie przejrzystą i całkowicie bezpłatną wycenę przekładu każdego dokumentu.

Międzynarodowy zespół

Zespół wykwalifikowanych tłumaczy z całego świata na każdym kroku dba o wysoką jakość zamówionych tłumaczeń ekspresowych. Tłumaczymy profesjonalnie, dokładnie i zgodnie z oryginałem!

wysoka jakosc tlumaczen w esperanti

Wysoka jakość przekładu

Wszystkie nasze tłumaczenia powstają według obowiązujących norm języka docelowego. Przekłady Esperanti charakteryzują się wysoką poprawnością językową i terminologiczną oraz przyjemną w czytaniu stylistyką.

biuro tlumaczen ekspresowych

Dyspozycyjność całą dobę

Jeśli pilnie potrzebujesz tłumaczenia, to jesteś w odpowiednim miejscu! Nasze szybkie tłumaczenia wykonujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu również w niedziele, a nawet w święta.

profesjonalne wsparcie w esperanti

Poufność

Na każdym etapie współpracy respektujemy prawo do prywatności każdego klienta. Bez względu na to, czy wyślesz nam artykuł, czy dokumentację medyczną, zawsze masz gwarancję poufności.

Szukasz pomocy profesjonalnego tłumacza języków obcych? Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia!

Wystarczy, że prześlesz nam swój plik z dokumentem, a my przygotujemy wycenę profesjonalnego tłumaczenia tekstu w Esperanti. Gwarantujemy poufność, brak dodatkowych opłat i małych druczków.

Ekspresowa wycena