tlumaczenia medyczne

Profesjonalizm i odpowiedzialność
Tłumaczenia medyczne w Esperanti

Dbałość o zdrowie wymaga dobrej profilaktyki, ale i dokładności w diagnostyce i leczeniu. Pomagamy naszym klientom w pełni troszczyć się o swoje zdrowie. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia medyczne tekstów z nowoczesnej medycyny. Jako biuro tłumaczeń medycznych współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi tłumaczami o dużej wiedzy praktycznej.

Ekspresowa wycena

Kompetentny tłumacz medyczny już dziś czeka na twoje zlecenie! Zamów tłumaczenie dokumentów medycznych Esperanti

tlumaczenia medyczne

Przygotujemy dla ciebie tłumaczenia medyczne o wysokiej jakości merytorycznej i formalnej. Każdy tłumacz medyczny Esperanti wyróżnia się najwyższą starannością tłumaczeniową, a przekłady naszych pracowników zawierają fachową terminologię i konstrukcję.

Tłumaczenia medyczne przekładamy na wszystkie języki świata, wśród których największą popularnością cieszą się języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i ukraiński. Napisz do nas, a my wykonamy tłumaczenie dokumentów medycznych, takich jak:

 • recepty, wyniki badań, historie choroby czy przebieg leczenia;
 • tłumaczenia covid, skierowań, testów oraz tłumaczenie zaświadczeń o szczepieniach;
 • tłumaczenia zaświadczeń medycznych, zwolnienia lekarskie, skierowania na badania, wypisy ze szpitali;
 • instrukcje obsługi aparatury medycznej, sprzętu i innych;
 • plakaty, ulotki i broszury informacyjne oraz reklamowe;
 • teksty marketingowe dla firm i instytucji działających na rynku medycznym.

Twoja dokumentacja medyczna wymaga uwierzytelnienia? Nasz przysięgły tłumacz medyczny wykona dla ciebie przekład, zgodny z rozporządzeniami Ministerstwa Sprawiedliwości.

Tłumaczenia Covid

W czasie pandemii wiele osób potrzebuje tłumaczenia medycznego do przetłumaczenia dokumentów. Są one niezbędne przy wyjazdach w interesach i do pracy przez cały rok. W okresie wakacyjnym, wyjeżdżamy dla odpoczynku, jak również w celu złożenia wizyty u krewnych lub przyjaciół. I zwykle liczy się czas. Biuro tłumaczeń medycznych Esperanti świadczy usługi tłumaczenia zaświadczeń medycznych związanych z wirusem covid przez 24 godziny: w nocy, w niedziele, a nawet w święta.

W trosce o naszych zamawiających, każdy tłumacz medyczny z Esperanti wykona zlecenia na tłumaczenie dokumentów medycznych:

 • tłumaczenie zaświadczeń o szczepieniach na covid19
 • tłumaczenie testów covid
 • zaświadczenia o obecności przeciwciał anty-covid
 • cyfrowe zaświadczenia covidowe UE
 • zaświadczenia lekarskie o przebytej infekcji covid19 (dla tzw. ozdrowieńców)
tlumaczenia testow covid
Ekspresowa wycena

Doświadczeni tłumacze medyczni w Esperanti

Nasi doświadczeni tłumacze medyczni wykonują usługę szybko, dokładnie, z zastosowaniem profesjonalnego, specjalistycznego słownictwa i frazeologii. Tłumaczenia wykonane przez członków naszego zespołu biura tłumaczeń charakteryzują się starannością i precyzją.

Wykonujemy taką usługę, jak tłumaczenie dokumentów medycznych, wymagającą fachowości tłumacza przysięgłego, zgodną z wymaganiami Ministerstwa Sprawiedliwości. Oferujemy tłumaczenia tekstu medycznego, w tym tłumaczenia covid – zaświadczeń wydawanych w związku z koronawirusem. Zapomniałeś o przetłumaczeniu dokumentów covid-owych przed wyjazdem? Potrzebujesz szybkiego, profesjonalnego, uznawanego na każdej granicy państwowej tłumaczenia dokumentów związanych z wirusem covid natychmiast? Tłumacze Esperanti wykonają twoje zlecenie w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i ukraińskim szybko, dokładnie i fachowo! Możesz je mieć w swojej skrzynce e-mail w ciągu jednej godziny!

Przestrzegamy zapisów RODO!

Biuro tłumaczeń medycznych Esperanti
Tłumaczenia ekspresowe w solidnym wydaniu

miedzynarodowy zespol w biurze tlumaczen esperanti

Bezpłatna wycena

Uczciwa i transparentna współpraca to gwarancja sukcesu w relacjach biznesowych! Przygotujemy dla ciebie przejrzystą i całkowicie bezpłatną wycenę przekładu każdego dokumentu medycznego.

Międzynarodowy zespół

Zespół wykwalifikowanych tłumaczy z całego świata na każdym kroku dba o wysoką jakość zamówionych medycznych tłumaczeń ekspresowych. Tłumaczymy profesjonalnie, dokładnie i zgodnie z oryginałem!

wysoka jakosc tlumaczen w esperanti

Wysoka jakość przekładu

Wszystkie nasze tłumaczenia powstają według obowiązujących norm języka docelowego. Przekłady Esperanti cechują się wysoką poprawnością językową i terminologiczną oraz przyjemną w czytaniu stylistyką.

biuro tlumaczen ekspresowych

Dyspozycyjność całą dobę

Jeśli pilnie potrzebujesz tłumaczenia, to jesteś w odpowiednim miejscu! Tłumaczenie dokumentów medycznych wykonujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, w niedziele, a nawet w święta.

profesjonalne wsparcie w esperanti

Poufność

Na każdym etapie współpracy respektujemy prawo do prywatności każdego klienta. Bez względu na to, czy wyślesz nam artykuł, czy dokumentację medyczną, zawsze masz gwarancję poufności.

Szukasz pomocy profesjonalnego tłumacza języków obcych? Zamów u nas bezpłatną wycenę tłumaczenia medycznego!

Wystarczy, że prześlesz nam swój plik z dokumentem, a my przygotujemy wycenę profesjonalnego tłumaczenia tekstu w Esperanti. Gwarantujemy poufność, brak dodatkowych opłat i małych druczków.

Ekspresowa wycena